Engelsiz Renkler: 3 Kasım Dünya Engelliler Gününde Yüzüncü Yazım

Engelsiz Renkler: 3 Kasım Dünya Engelliler Gününde Yüzüncü Yazım:  Sevgili okuyucuların bugünlerde neyi unutmuş olabiliriz diye bir soru sormak istiyorum. Belkide içimizden bugünün anlam ve önemini kav...

13 yorum:

 1. Teşekkür ederim Ayşei kardeşim. Yaşadıklarını onlar biliyorlar, hiç olmazsa bu kadarcık dahlim olsun dedim. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 2. Blogunda yer vermekle ne iyi etmişsin Ece ablacım. Hayat, engelli olana daha bir zor, hele bizim ülkemizdeyse. Oysa küçük değişikliklerle biraz olsun kolaylaşabilir pek çok şey. Dilerim farkındalığımız artar. En içten sevgilerimle ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Can kızım. Hoşgeldin, beni sevindirdin. Hayat böyle yavrum, bizim onları anlamamız ve kendi canımızda hissetmemiz gerekir diye düşünürüm hep. Yorum bıraktığın ve duyarlılığın için sağ ol yavrum. Kendine iyi bak kızım. Sevgimle canım :)

   Sil
 3. Anmak, sorunlarını dile getirmek çok güzel.
  Ancak ben Dünya Engelliler Günü 3 Aralık diye biliyorum.
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Abdullah kardeşimin yazısından ben bugün diye anladım Makbule kardeşim, ama bir ay boyunca unutmamak gibi olur :) Sağ olun, çok duyarlı olduğunuzu biliyorum. Teşekkürler, selam ve sevgilerimle.

   Sil
  2. Makbule hanım, ilginiz ve dikkatinizi için teşekkür ve tebrik ederim. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü. Ben bir ay önceden anımsamak ve kutlamak istedim. Belki böyle farkındalığı 3 Aralık Dünya Engelliler Gününe bilinçle kavrayabilir diye düşündüm. Saygılarımla.

   Sil
 4. Ece teyzem destek ve ilginiz beni her zaman mutlu etmiştir. Bir yenisini daha eklediniz teşekkür ederim.Sadece şu demek istiyorum. Hayatı paylaşmak için engel yoktur. Destek her zaman öz güven kazandırır. Gerçekten duyarlı ve samimi insanların desteğini aldığımı hissediyorum. Yazılarımı okumaları farkın dalık adına atılmış adımdır. Her gecen gün yeni bir blogger dost ediniyorum. Herkese teşekkür ediyor. Saygılarımı sunuyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Abdullah oğlum, seni aklımdan hiç çıkarmadım. Hayat bazen öyle bencil oluyor ki, sevdiklerimizi ihmal edebiliyoruz. Ama senin tekrar yazmaya başlaman beni çok sevindirdi. Yazmak çok iyi geliyor, bazen kendimi başka bir dünyada hissediyorum. Hiç kimsenin üzülmediği tüm olumsuzlukların yerini sevginin aldığı.
   Yaptığım ufak bir hediyem olsun sana. Senin kadar mutlu etti beni. Dilerim sıkıntıların hafifler. Sevgilerimle Abdullah oğlum :)

   Sil
 5. Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Yeliz'ciğim. Sevgiyle kucaklıyorum seni :)

   Sil
 6. Yazınızı dün akşamdan beri üç kez açtım.Bir türlü okuyamadım telefon trafiğinden :)Nihayet şimdi baktım :)Disleksi haftası bu hafta ben de o konuyla ilgili yazı paylaştım.Böyle farkındalıklı insanlarla olmak ne güzel.Sevgiyle öpüyorum :)

  YanıtlaSil
 7. Sevgili Yurdagül. Yaşarken anlayamıyoruz asıl dertlerin, rahatsızlıkların neler olduğunu. Senin hiç bir şeyi atlamayan, yazdıklarını okudukça; fark edemesek bile mutlaka bize bir çok değerleri kattığın ve tertemiz bir çizgin var. Ne mutlu bize ki seni tanıdık. Sevgiyle kucaklıyor, öpüyorum kızım :)

  YanıtlaSil

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Aramak için kelimeni yaz ve ENTER'la