İki Dost Blogger'dan Kısa Kısa Video Sohbet

Mustafa ile uzun bir aradan sonra tekrar görüştük. Bu görüşmeden kısa bir kesiti video olarak sizlerle paylaşmak istedik. Blog yazmak her zaman sosyal medyanın ve Youtube'ın kalabalık ve içi boş yayınlarından iyidir, samimidir... Bloglar hiç bir zaman eskimeyecek gerçek yaşam tecrübelerini ve yine eskimeyecek bilgiyi içinde barındırır. Keyifli seyirler...

Mustafa'nın blogu


28 yorum:

 1. Ah ablacığım görüşmenize sevindim. Umarım bize de nasip olur sevgiler ikinize de :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım canım. Bayağı çalıştı Mustafa bloğumda, sağ olsun. Ameliyat olacağım. Beni görmeye gelirsin Emre. Sevgilerimle oğlum.

   Sil
 2. Ay çok güzel olmuş sohbetiniz. Degindiginiz konularda öyle. Samimi ve içten bir video. Yüreklerinize saglik. Bu arada günden güne güzellesiyorsun Ece ablacim ���� masallah diyeyim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özlem ,birdenbire kızıma bizi çeksene dedik. Telefonundan çekti. Onun için amatörce bir şey oldu. Ama tabii maksat blog kardeşliği. Teşekkürler kızım.Sevgilerimle.

   Sil
 3. ses de bir problem mi var,sesi ya çok kısık /uzaktan bir ses düzeniyle elde edilmiş gibi..neyse ama bayağı emek vermişsiniz..blog yazarlığını ele almanız iyi olmuş..böyle böyle iyi yerlere gelinebileceğini tahmin ediyorum...elinize sağlık.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç emek vermedik Ertuğrul inan. Kızım İphone uyla çekti. Mustafa da bloğa yerleştirdi. Ondandır ses zayıf. Teşekkürler görüşünü bildirdiğin için.

   Sil
 4. Çok hoş görünüyorsunuz Ece Ablacım, izlemek de ayrı keyif verdi.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. herteldenşef, teşekkürler kızım. Öyle bir anı kalacak bize. Sevgiler kızıma.

   Sil
 5. Birdahaki görüşmeden kamera ve mikrofon getireceğim diyorum ama her seferinde üşeniyorum :) Güzel bir görüşmeydi...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Olsun Mustafa. Anı anıdır. Yaşanmış ve canlı şeyleri çok severim ben. Düşüncemize sağlık.

   Sil
 6. Hoş bir sohbet olmuş, umarım bir gün bize de nasip olur karşılıklı görüşmek. Sevgilerimle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım Atakan. Nasipse bir gün neden olmasın oğlum?

   Sil
 7. Sohbetiniz çok keyifli olmuş.Dostluğunuzun uzun yıllar sürmesi dileğiyle..
  Sevgiler Ece ablacım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağ ol canım. Mustafa ile arada görüşüyoruz. Keşke hepimiz görüşebilsek. Sevgiler kızım.

   Sil
 8. Aaa, çabuk bitti sohbet:( ama bu kadarı bile çok güzeldi, ablacığım videoyu görmüştüm ama gelmek nasip olmamıştı çünkü malum çizimler ve konu aramakla geçiyordu günlerim, dün bitirdim şimdi rahatım. Çok güzeldi, emeğinize sağlık, sevgiyle kucaklıyorum ablacığım. ♥

  YanıtlaSil
 9. Karpuz apartmanı geliyor demek çok sevindim. Ama sen çok güzel çizim yaptığını biliyorsun değil mi? Kızım Güzel Sanatlar mezunu, bayılıyor resimlerine."Ruh katmış resmen diyor", sevgilerini yolladı.
  Müjde'ciğim, o gün oturuyoruz, durup dururken 'bizi çeksene kızım' dedim. Mustafa da gel bloğa koyalım dedi. Yani hazırlıklı olsaydık daha iyi olurmuş. Ben birden bitirivermişim. Sağ ol canım. Sevgiler sana.

  YanıtlaSil
 10. Sohbetiniz bol olsun, mustafa sönmez gerçekte kaliteli içerik üreten bir blog yazarı. Videonuz kısa olmuş ama keşke daha fazla dinleseydik sizi. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 11. Keşke seninle de yapabilseydik Yusuf oğlum. İstanbul'a yolun düşerse başımla beraber. Ani bir kararla amatör bir çekim. Telefonla çekti kızım. Kolu ağrımasın diye kısa kestim. Anlık bir karardı. Teşekkür ederim Yusuf oğlum. Sağlıcakla kal.

  YanıtlaSil
 12. Ece ablacım önceki sohbetinizi de izlemiştim. Tadımlık bi sohbet oldu bizim için ama seni görmek her şekilde çok güzel.Yazmak da okumak kadar güzel demişsiniz ya aynen öyle ikisinden de aynı hazzı alıyorum neredeyse yazmak biraz daha mı üstün yoksa diye düşündüm evet içimi ferahlatıyor bi tık daha önde yazmak benim için. Yalnız yazmanın şöyle bir lüksü var okumak kadar her ortamda yapılamamasından dolayı biraz arkadan geliyor sanki...
  Hayırdı Ece ablacım kısa bir süre aranızda olmayınca kaçırdım mı? Ne ameliyatı olacaksın?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ameliyat işi muallakta, dizlerimdendi ama korkuyorum. Son kararıma bakıyor.
   Sohbet ani bir karardı, hazırlık yoktu. Haliyle kısa oldu.
   Yazmaya gelince güzel tabii ama okumanın çok faydası olacağına inanıyorum artık.Teşekkürler kızım yorumun için.

   Sil
 13. Haydaaa.
  Valla çok kısa olmuş bu video. Ben tam sen konuşacaksın sandım Ece Abla. Video bitti görüşmek üzere falan dediniz. Keşke daha uzun olsaydı. Ben İstanbul'da olsam valla güzel bağlantılar sağlayıp böyle videolar çekerdim. Ama yaşadığım şehirde benden başka blog yazan yokmuş gibi hissediyorum.

  Böyle güzel videoların daha uzun ve daha sık olması dileğiyle. İkinize de teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biz de teşekkür ederiz oğlum. Mustafa başlamamızla topu aldı, kapamadım. Ben birden ürktüm,ne konuşuruz diye aniden kesiverdim. Böyle buluşmalar oluyor bazen. İstanbul'da olmak şans mı bilemiyorum. Kendini yalnız hissetme. Biz hepimiz için varız. Evren seninle de çekse blog sohbetlerini. Seyretmek keyifli oluyor. Tekrar teşekkürler.

   Sil
  2. Evet abla tekrar dinledim kapatmasan ne kadar konusurudum Allah bilir :) Bir dahakine kamera mikrofon getireceğim kesin :)

   Sil
  3. Konuşmacı sen olmalıydın zaten Mustafa, ürküntüyle sonlandırdığım video kısa da olsa, arkadaşlarımızın ilgisini çekti. Hepsine teşekkür ederiz. İnşallah Mustafa. Sevgilerimle.

   Sil
 14. Tüm samimiyetinizle sizi izlemek çok keyifliydi. Biraz daha uzun bir sohbet olsaymış iyi olurmuş.

  YanıtlaSil
 15. Teşekkürler Derya. Bir dahakine inşallah. Sevgiler kızım.

  YanıtlaSil
 16. Oooo tadı damağımızda kaldı bu ne :) Uzun süreli videolar isteriz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu kısa oldu. Ani bir kararla. Mustafa tam teşkilatlı gelecek bir gün. Nasipse o gün Cem. Teşekkürler.

   Sil

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Aramak için kelimeni yaz ve ENTER'la