Lütuftan Doğan Işık- Muhammet Atakan Aksungur kitap tanıtımıMuhammet Atakan Aksungur kitabı
Lütuftan Doğan Işık     Lütuftan Doğan Işık- Muhammet Atakan Aksungur kitap tanıtımı
Kitap Gece Kitaplığından yayımlanmıştır.Muhammet Atakan Aksungur. 
Genç bloggerımızı bu platformda tanıdık. Eğitimini Tarih Öğretmenliği dalında sürdürüyor. Buna paralel olarak, düşünen, sorgulayan biri Atakan… Örnek bir genç, saygıyı ve sevgiyi tanıyan biri. Kendisini önce paylaşımlarından tanıdık. Atakan, sonra yazdıklarını bir kitapta topladı ve yayımlatmaya karar verdi. Öncelikle fikirleri kendisi gibi gençlere ulaşsın diye ama inanın bizim de yararlanacağımız öneriler içeriyor. Kitap tamamıyla kendi fikir ve düşüncelerinden oluşuyor. Bugün sizlerle, çok spoi vermemek adına, benim en etkilendiğim; kitaptaki birkaç sayfayı paylaşacağım. Onun kitabı sizi hiç yormayacak nitelikte ve bir gencin yaşama hangi pencereden baktığını göreceksiniz. Onun bana kitabını göndermesi beni çok mutlu etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Dilerim, düşünce yolculuğu devam eder ve başka başarılara da imzasını atar. Kendisini bu girişiminden ötürü kutluyor ve bol şans diliyorum. 
Atakan'ın iki tane bloğu var:

https://buyuklutuf.blogspot.com/


http://hisvemurekkep.blogspot.com/


Sizlere de; kitap okumanın tadını, yaşam şartlarım nedeniyle geç tanımış ve almış biri olarak bol okumalı günler diliyorum.  

Ece Evren 

47 yorum:

 1. Teşekkürler, değişik ve gün görmemiş fikirleri okumayı seviyorum. Yeni Kitaplarda buluşmak üzere..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim. Paylaşmak güzeldir :)

   Sil
  2. Yorumunuz için bende teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Ben de blog yazarı arkadaşlarımızın kitap çıkarmalarını mutlulukla karşılıyorum.Genç arkadaşımızın da yolu açık olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah Yurdagül'üm. Sen yazarsan ilk okuyan ben olacağım söz. Ama sen hâlâ ve hâlâ eğitim diyorsun. Seni alnından öpüyorum bilim kadını. Sevgilerimle kızım :)

   Sil
  2. Kitap çıkarmam için biraz daha zamanım var diye düşünüyorum :) Hayırlısı olsun,sizin kitaplar da mutlu ediyor bizi :)

   Sil
  3. Çok teşekkür ederim Yurdagül Ablacığım :)

   Sil
 3. Ece Ablacığım bu güzel yazın için çok teşekkür ederim. Yorumun beni çok mutlu etti ve duygulandırdı. İyi ki blog yazmaya başladım ve sizin gibi değerli büyüklerimi tanıdım tekrardan çok teşekkür ederim :) Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim oğlum. Kitabın hayırlı uğurlu olsun. Seni kutlar, sevgiyle gözlerinden öperim...

   Sil
 4. Genç kardeşimize başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Rabia kardeşime. İnşallah hayırlı olur. Sevgilerimle canım :)

   Sil
  2. Bu değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim :)

   Sil
 5. Eğer Yazar bir eğitimci ise Mutlaka kitabı alır ve okurum.
  Teşekkürler tanıtım için

  YanıtlaSil
 6. Ah ne güzel böyle karşılıklı nezaket ve yardımlara şahit olmak! İyi ki varsın Ece Ablacım 🍁

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Emre :) Aranızda olmak çok güzel. Sen de iyi ki varsın. Ve sanırım sen de kitap çıkarmaya en uygun adaylardansın. Sevgiler oğluma :)

   Sil
  2. Gerçekten burası ayrı bir dünya, burası bir aile. İyi ki varsın Ece Ablacığım :) Hepimiz iyi ki varız hepimiz ayrı ayrı birer dünyayı temsil ediyoruz ve burada işliyoruz. Bende teşekkür ederim :)

   Sil
 7. Hemde imzalı kitap... ne şanslısın ablacım:)
  Atakan'in yolu açık olsun inşallah, bende alacağım haftaya inşallah. Kitspyurdunda gördüm attım listeye.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş geldin yavrum. Seni takibe alayım. Benim de kitabım var ve arkadaşlarıma gönderme mutluluğunu çok kez yaşadım. Paylaşmak o kadar güzel ki... İstersen sana romanımı yollarım. eceevren20@gmail.com

   Sil
  2. Canım,profil adlarından dolayı kafam karışıyor. Ben kendimle dalga geçiyorum zaman zaman :))) İsim hafızam zayıf, doktorum bunun çok da korkulacak bir şey olmadığını söyledi ama rahatsız edici bir şey. Senin iki adın var. Biri efsunvari, diğeri Almanyalı gelin. Takip ediyormuşum zaten. Hatta mimini (Hangisini Seçersin?) okumuş , yorum da yapmışım. Kedilerinin resmini gmailimden yollar mısın? Benim bir dizi yayınım var. "Hey! Ben de Varım Dünyada" başlık adıyla. Orada kediciklerim için,onları korumak için verdiğim neredeyse savaş var. Dilersen bir bakarsın. Resimleri de var orada kardeş tekirlerin. Sevgiyle kucaklıyorum kızım :)

   Sil
  3. Bu güzel yorumunuz beni çok mutlu etti, çok teşekkür ederim :)

   Sil
 8. Sayende tanımış oldum ablacığım, yolu açık olsun arkadaşımızın .^-^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin Tuğçeciğim. Sana kitabımı yollamak istiyorum. Gmailimi yazacağım. Adresine ihtiyacım olacak yalnız.Sevgiyle kucaklıyorum seni kızım :)
   eceevren20@gmail.com

   Sil
  2. Çok teşekkür ederim :)

   Sil
 9. Blog yazarı arkadaşların blog yazması beni de çok mutlu ediyor. Destek olmak gerekiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Recep Bey. Yorumunuz için çok teşekkürler. Bir arkadaşımız, şimdi hatırlayamadım profil adını :( Miminizi anlayıp çok güzel hazırlamış, belki fark etmişsinizdir :)

   Sil
  2. Evet gördüm Duo Diyet. Hatta beni geri mimlemiş. :)

   Sil
  3. Çok teşekkür ederim Recep Abiciğim :)

   Sil
 10. Umarım istediği başarıyı yakalar satışı konusunda.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah Cem. Yolun başı olmasına rağmen çok iyi çıkış yaptı. Dilerim yazmaya devam eder ve başarılı olur. Sağ ol Cem :)

   Sil
  2. İnşallah. Çok teşekkür ederim :)

   Sil
 11. Atakan arkadaşımızın kitap çıkarmasına çok sevindim,başarılarının devamını diliyorum ben de:)
  Sen de ne güzel destek olmuşsun Ece Ablacım ❤

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım, biz ancak birlikte güzeliz ve paylaştıkça artacak sevgimiz. Yorumun için çok teşekkürler canım. Sevgiyle kucaklıyorum seni.Eğer kitabımı arzu edersen gmailime yazman yeter. eceevren20@gmail.com

   Sil
  2. Çok teşekkür ederim bu güzel yorumunuz için :)

   Sil
 12. Hemen bakacağım Furkan. Aslında senin sitene kaliteli bir zaman harcayıp inceleyeceğim. Selam ve dua ile hayırlı akşamlar dilerim. Ece ablan :)

  YanıtlaSil
 13. Çok teşekkür ederim Ece Abla :)

  YanıtlaSil
 14. agyy blog yazarı arkadaşımızın kitap çıkarması ne güzel..başarılarının devamını dilerim..elinize sağlık..✔😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Ertuğrul. O da aramıza katıldı :) Çok teşekkürler yorumun için.

   Sil
  2. Bende çok teşekkür ederim :)

   Sil
 15. Sevgili Atakan arkadaşımızı tebrik ediyorum ve sonraki başarılarının ilk adımı olmasını diliyorum :) Umarım heyecanı, ilhamı, dili, keyfi ve güzel geri dönüşleri hiç bitmez! Bu yazan, yazdıkça keyif alan, durmayıp kitap da çıkaran başarılı tüm arkadaşlarımız için ortak dileğim (sen de dahil canım ablam!).
  Senin de eline sağlık ablacım! Samimi ve güzel imzalı kitabın çok hoş :) Yakışır ablama ;)
  Sevgiler ❤️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım kızım. Atakan'ın adına da çok teşekkür ederim Elif'im. Bir şiir, bir de hikayeler dosyası hazırladım ama yayıncımla bir tek başta iletişim kurabildim. Gidişatı ve hâlâ neden sitelerde pahalı satıldığına bir türlü anlam veremediğim için, onları bastırmak istemiyorum. Geçmişten Gelen Adam'ın devamı niteliğinde ikincisi de hazır ama bu işler bildiğimiz gibi değil tabii. Zamanla belki canım. Olsun, suya yazı yazmış gibi hissetmiyorum ben.
   Sevgiyle kucaklıyorum kızımı ❤️

   Sil
  2. Bu güzel dileğiniz için çok teşekkür ederim :) Umarım şu dünyada bir fark oluşturmak adına yazıyorken etkimizi bırakabiliriz. Sevgilerimle.

   Sil

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Aramak için kelimeni yaz ve ENTER'la