On üç Şehidimiz Var

Helikopter Kazası Müphem Durum
Şehitlerimiz        


On üç Şehidimiz VarYine şehitler. Ne kadar ani oldu ölmek. Neden düştü? On üç askerimiz şehit oldu. Helikopter yüksek gerilim hattına çarpmış. Biz çok şanssız bir milletiz. Artık ben buna inandım. Hepimizin başı sağ olsun.

Bir tüm general de varmiş. Ve üst rütbeli subaylar. İçlerine ilk Jandarma kadın komutanı da varmış. Allah ailelerine sabır versin.


Ece Evren

24 yorum:

 1. Ablacığım, geçen hafta toplam 9 şehit olmuştu:( ondan önceki haftalarda da birer, ikişer şehitler var inan sayıyı artık aklımda tutamıyorum. Ve bu akşam bu acı haber: Ben asla yüksek gerilim olayına inanmıyorum. Şerefsiz o....çocuğuu pkk vuruyor ABD den aldığı silahlarla.

  Çok üzgünüm, mekanları cennet olsun:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de Müjdem. Kadın komutan bazı haksızlıklara uğramış, ceza çekmiş ama başarmış ve Şırnağa tayin olmuş. Fetöye dayanıyor yine. Halk tv izliyorum. Ben de inanmıyorum. Amin kardeşim. Ne olacak halimiz bilmem?

   Sil
 2. Rabbim askerimizin, polisimizin, koruyucularımızın yar ve yardımcısı olsun. Rabbim bu memlekete artık acılar göstermesin. Huzur içerisinde yaşamayı nasip eylesin inşallah Ablacığım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin kızım. Dilerim bu kabus bir gün üstümüzden kalkar. Bol bol dua edelim yavrum. Sevgilerimle canım.

   Sil
 3. çok hüzünlü bi durum..Allah ailelerine sabır versin..Başımız sağolsun..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başımız sağ olsun yavrum. Allah dilerim annelerin ağlamasına neden olan bu durumları yok eder dilerim.

   Sil
 4. Hepsının mekanı cennet olsun. En çok aılelerıne allah sabırlar versin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin yavrum dilerim artık biter bu şaibeli şeyler.

   Sil
 5. Bu işin içinde neler dönüyor biz de bilmiyorum.Müjde ablanın da dediği gibi Mekanları cennet olsun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bilmemize imkân yok Yurdagül'üm. Allah hepimizi korusun dilerim yavrum :(

   Sil
 6. İşin içinde bir bit yeniği var bence.. Gerilim hattı hikaye bence..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha neler oldu buna benzer yavrum, değerlerimizi hem de ölümle yitiriyoruz. Allah izin vermesin dilerim :(

   Sil
 7. Ece abla en çok belkide biz derinden etkilendik. Nişanlım görevden Mayıs ayında döndü "oradaki insanlar ile sohbet etmiştim, hele baş general o kadar iyi bir insadı ki" diyor. Allah ailesine sabır versin. Kurban olduğum sağ salim geldiği için şükürler olsun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi, çalışkan, onca sene vatanına hizmet vermiş saygılı bir rütbesi yüksek askerimiz. Hepsinin neden olduğunu anladık zaten ama kabullenmek gerçekten zor. Nurlar içinde yatsınlar. Allah onları sonsuz cennetine koysun. Başımız sağ olsun Elif kızım. Gözlerinden öpüyorum yavrum.Nişanlını Allah sizlere bağışlamış şükürler olsun.

   Sil
 8. Allah rahmet eylesin.Mekanları cennet olsun.Ailelerine sabırlar versin çok zor.Başımız sağ olsun Ece ablacım :( Gerilim hattı olayı inandırıcı gelmiyor...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başımız sağ olsun canım. Amin Allah sabır versin tüm ailelerine. Şoklamaya devam ediyoruz. Tabii ki hiç inandırıcı değil.

   Sil
 9. Amin Ece ablacım :( Allah sabır versin hepsinin ailesine...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin yavrum. Zor günler yaşamaya devam maalesef :((

   Sil
 10. İcimiz yaniyor abla ya :( ama bu kaza degil bu yine onlarin planlari :( Allahm sabir versin sevenlerine

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Özlem kızım. Hiç aklım ermiyor. Kan davasına döndü. Allah yakınlarına sabırlar versin, mekanları nurla dolsun şehitlerimizin. Sevgiler kızıma :)

   Sil
 11. Merhabalar.
  Artık kolay kolay eski şehidsiz günlerimize dönmemiz mümkün değil. Aziz şehidlerimize Cenab-ı Hakk'tan rahmetiyle, merhametiyle, mağfiretiyle ve cennetiyle muamele eylemesini; ailelerine, yakınlarına ve necip Türk milletine sabr-ı cemil ihsan eylemesini niyaz ederiz. Türk halkından saklanılan gerçekleri, halkın bilme hakkımız var. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozmak için kenetlenmiş bulunan bu asil millete yazık etmesinler!..
  Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun. Hayırlı Ramazanlar dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar ve hayırlı Ramazanlar dileklerimle Recep bey. Ben de bayağı tasalanır oldum bu durumlara. Korkarım eski günlere dönmemiz zor, Allah hepsine rahmet eylesin. Mekanları nurla dolsun. Teşekkür ederim ziyaretiniz için. Siz de Allah'a emanet olun. Selam ve saygılarımla.

   Sil

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Aramak için kelimeni yaz ve ENTER'la